Сесії Миколаївської міськради під час війни проводитимуть у форматі відеоконференції

На період дії воєнного стану депутати Миколаївської міської ради можуть проводити сесії дистанційно в режимі відеоконференції.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 28 липня, під час сесії в онлайн режимі.

Це перше засідання сесії міськради з початку повномасштабного вторгнення Росії. Відзначимо, що воно мало відбутися 24 лютого, однак через військові дії та з міркувань безпеки воно було скасоване.

Директор юридичного департаменту Інна Бочарова запропонувала внести зміни в Регламент роботи сесії Миколаївської міської ради. За її словами, департаментом було проаналізовано нормативні документи і було прийнято рішення, що міська рада має повноваження врегулювати в Регламенті порядок ведення сесії в умовах воєнного стану, в тому числі засідати дистанційно та вести засідання в режимі відеоконференції.

Це рішення підтримали 42 присутніх депутати.

Нагадаємо, СБУ затримала екс-депутата Миколаївської міської ради, який за завданням російських спецслужб розробив концепцію «Миколаївської народної республіки».


Оксана Орсач

Журналіст-розслідувач

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт Нікцентру.

Соцмережі

Copyright © 2012-2023. Центр журналістських розслідувань.