Окупанти захопили редакцію та друкарню популярної на Херсонщині газети

Окупанти хазяйнують у редакції та друкарні херсонської обласної газети "Гривна". Рашисти захопили приміщення й на краденому в місцевих видань папері друкують свої "газети" "Надднепрянская правда" і "Комсомольская правда".

Про таке йдеться у повідомленні Національної спілки журналістів України на її офіційній сторінці в соціальній мережі Telegram.

"У друкарні працюють переважно чужі люди, але є й декілька наших рядових робітників, які, піддавшись на пропозицію великої зарплати, погодилися вийти на роботу", – розповів у коментарі НСЖУ власник газети "Гривна" і друкарні Михайло Новицький. "У Херсоні навіть дуже патріотичні люди під впливом масованої пропаганди починають вірити, що російських військ довкола міста так багато, що Україна ніколи не зможе його визволити. Але жодний працівник "Гривны" в створеній окупантами "Надднепрянской правде" не працює. Частина наших медійників, які виїхали на підконтрольну Україні території та за кордон, завдяки грантовій підтримці європейських донорів продовжує наповнювати наш сайт "Гривна". Усі чекаємо на визволення Херсона".

Нагадаємо,  херсонський телеканал-колаборант «оспівує» терористів з «днр».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт Нікцентру.

Соцмережі

Copyright © 2012-2023. Центр журналістських розслідувань.