За добу Миколаївська ОВА отримала майже сотню повідомлень про ймовірних колаборантів

За добу в Миколаївську обласну воєнну адміністрацію надали майже сотню повідомлень про ймовірних колаборантів.

Про це повідомив голова ОВА Віталий Кім.

"Я думаю, що про результати я прозвітую через тиждень-два, бо це не робиться в один день. Але скажу так, що зворотній зв'язок дуже гарний. По-перше, більшість людей відмовляється від грошей – вони хочуть просто допомогти і надають інформацію на цей канал щодо потенційних колаборантів чи навідників, а ми цю інформацію обробляємо. Тож тиждень-два, під закриття міста на відпрацювання, будуть результати і я надам зворотній зв'язок. За добу отримали 96 повідомлень, але не всі з них мають інформаційний характер. Ці заходи ми плануємо разом з військовими, щоб відпрацювати ДРГ, щоб Нацполіція та військові не втрачали пильність. Також під ці заходи будуть відпрацьовувати адреси, де потенційно можуть проживати чи знаходитись колаборанти", – сказав Кім.

Він також сказав, що для того, щоб ця спецоперація не перетворилася на «полювання на відьом», всю інформацію оброблює спеціальний аналітичний центр.

Нагадаємо, голова Миколаївської ОВА опублікував інструкцію, як отримати 100 $ за інформацію про коригувальників ворожого вогню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт Нікцентру.

Соцмережі

Copyright © 2012-2023. Центр журналістських розслідувань.