В Херсоні ранок почався з вибухів біля Антонівського мосту

Ранок 20 липня почався для херсонців зі звуків вибухів, які пролунали з боку Антонівського мосту.

В місцевих пабліках повідомляється про потрапляння снарядів або ракет (більш точної інформації поки немає) з боку міста Олешки праворуч від мосту. Загалом приблизно в 04.35 пролунали п’ять вибухів.

В мережі розміщені фото й відео, де можна побачити густий дим. Ймовірно – з того місця, де був розташований блокпост окупантів.

Також повідомляється, що сам міст не отримав істотних пошкоджень й лишається придатним для використання. Люди пишуть, що рано вранці рух по мосту був перекритий. Рух по ньому був дозволений лише для окупантських Z-мобілів.

Нагадаємо, вибухи в районі Антонівського мосту було чутно і вчора, 19 липня.

Цей матеріал підготувлено ГО «Миколаївський центр журналістських розслідувань» в рамках програми Інституту висвітлення війни та миру «Підтримка регіональних медіа України під час війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу та МЗС Королівства Норвегії. Зміст публікації є винятковою відповідальністю ГО i не відображає погляди Європейського Союзу, МЗС Королівства Норвегії чи Інституту висвітлення війни та миру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт Нікцентру.


Copyright © 2012-2023. Центр журналістських розслідувань.