19.07.2022
14:19
0
1190

У Херсоні ЗСУ вдарили по позиціях окупантів біля Антонівського мосту та Чорнобаївки

Під час полуденних сигналів повітряної тривоги зафіксували вибухи на окупованій Херсонщині, де останнім часом регулярно горять російські склади з боєприпасами. Один із них прозвучав безпосередньо в обласному центрі — поряд з Антонівським мостом, а другий — у відомій Чорнобаївці, пише "Telegraf".

Перші дані про інцидент оприлюднив військовий кореспондент Андрій Цаплієнко, а також місцевий новинний Telegram-канал "Х-вий Херсон".

Варто наголосити, що Антонівський міст є дуже важливим стратегічним об’єктом для окупантів.

Дим піднімається над Антонівським мостом

На думку радника голови ОП Олексія Арестовича, саме цей шлях російські солдати можуть використати, щоб тікати з Херсона у випадку контратаки ЗСУ. Міст збудований через Дніпро та з’єднує Херсон із лівим берегом області. Саме через нього проходить одна з головних трас, яка раніше пов’язувала Україну та Кримський півострів.

Досить швидко в мережі з'явилося і відео, начебто відзняте на самому Антонівському мосту. Об'єкт "потріпало" лише частково, але вельми якісно.

Що саме призвело до вибуху біля Антонівського мосту, поки що невідомо. Багато пропагандистських каналів почали публікувати не зовсім погоджену інформацію. Більшість стверджує, що об’єкт атакували ЗСУ, однак у деталях розходяться — щодо кількості ракет і, власне, наслідків.

Поки що точно відомо лише про скупчення російських солдатів у місці вибуху. За свідченнями місцевих жителів, вони поводяться дуже метушливо.

Нагадаємо, рашисти випустили по Нікополю до 40 реактивних снарядів .

У центрі уваги