02.12.2022
13:10

Терор не знає кордонів: в Міноборони назвали причетних до вибухів в українському посольстві у Мадриді

30 листопада поблизу посольства України в Мадриді пролунав вибух. В результаті одного працівника госпіталізували з пораненнями. Вибухівку заклали у конверт, який надіслали в посольство.

Ситуацію прокоментував міністр оборони Олексій Резніков, передає Центр журналістських розслідувань.

В Міністерстві оборони вважають причетною до вибухів на території посольства Росію. Росіяни звично використовують терористичні методи, щоб навести терор і в країнах Європи.

Під час спільного брифінгу з міністром оборони Іспанії Маргаритою Роблес, Олексій Резніков наголосив, що Росія прагне залишити Україну без цивілізації, адже завдає ударів по водопостачанню та електропостачанню.

«Це означає виклик для всього світу. Росія - це держава-терорист, а її терор не знає кордонів», - наголосив міністр оборони України.

Нагадаємо, вибух біля посольства України в Мадриді: ще дві дипустанови за кордоном отримали листи з погрозами. Мова йде про цілеспрямовану та широкомасштабну кампанію проти України за кордоном.

Раніше повідомлялося, що біля посольства України в столиці Іспанії стався вибух: поранено одного зі співробітників. Поліція активувала антитерористичний протокол.

У центрі уваги