30.11.2022
17:10

Біля посольства України в столиці Іспанії стався вибух: поранено одного зі співробітників

У середу, 30 листопада, поблизу посольства України в столиці Іспанії - Мадриді - стався вибух. Один зі співробітників установи отримав поранення.

Про це повідомляють місцеві видання ABC та Elmundo.

Так, за словами джеред ЗМІ в іспанській поліції, вибухівка була закладена в один з конвертів, що надіслали у посольство.

Один співробітник отримав незначні травми та був направлений до лікарні.

Повідомляється, що правоохоронці вже розслідують подію. Поліція активувала антитерористичний протокол. На місце також приїхали підрозділи із знешкодження вибухівки Tedax та кінологи, що оточили територію посольства.

В українському МЗС вже прокоментували подію.

"До посольства України в Іспанії надійшов конверт. Під час огляду конверт вибухнув в руках коменданта. Комендант отримав незначні поранення, нині він госпіталізований, йому надається необхідна медична допомога. Загроз його життю немає", - написав у Facebook речник МЗС Олег Ніколенко.

Інші співробітники посольства не постраждали.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба доручив терміново посилити безпеку всіх українських посольств за кордоном. Він також звернувся до свого іспанського колеги вжити термінових заходів для розслідування нападу на українську дипломатичну установу.

"Міністр також наголосив, що хто би не стояв за організацією цього вибуху, їм не вдасться залякати українських дипломатів чи зупинити їхню щоденну роботу над зміцненням України та протидією російській агресії", - написав Ніколенко.

Нагадаємо, в Одесі в одній з квартир стався вибух. За попередніми даними, вибухнув побутовий газ.

 

У центрі уваги