18.10.2022
13:42

Чому РФ в Україні нищить об'єкти інфраструктури: Подоляк пояснив

Влада Росії хоче створити в самому серці Європи зону холоду, голоду та варварства, оскільки ненавидить все сучасне. Саме тому й обстрілює об'єкти критичної інфраструктури на території України.

Про це заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

"Росія, яка століттями сидить у злиднях та руїнах, ненавидить сучасну людську цивілізацію. Тому вона хоче створити у Європі зону холоду, голоду, варварства. І тому системно намагається знищити об'єкти інфраструктури в Україні, атакуючи міста та мирних громадян", - розповів він.

На думку Подоляка, єдиний вихід з цієї ситуації - постачання Україні сучасних систем протиповітряної та протиракетної оборони.

"Рішення? ППО/ПРО", - констатував він.

Нагадаємо, як зазначають британські розвідники, починаючи з серпня російсько-окупаційні війська зазнають невдач на полі бою в Україні, тому в Москві вирішили завдавати ударів по цивільних об'єктах.

Раніше в Інституті вивчення війни (ISW) заявили, що атака Росії іранськими дронами на житлову інфраструктуру в Україні 17 жовтня узгоджується з ширшою схемою дій окупантів, які надають перевагу психологічному терору, а не досягненню відчутних ефектів на полі бою.

У центрі уваги