05.10.2022
12:49

Офіцерський склад РФ покинув Снігурівку, але війська ще залишаються, - Кім

Римма Ламазян

Офіцерський склад російської армії покинув окуповану Снігурівку на Миколаївщині. Але у населеному пункті все ще залишаються війська РФ.

Про це заявив під час брифінгу голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.

"Не підтверджую інформацію, чекаємо. Офіцерський склад [РФ] покинув Снігурівку, але війська ще залишаються", - сказав Кім.

На питання, як швидко можна відновити на повернених українських територіях виконавчу владу та силові структури, Віталій Кім відповів, що це "не проблема". Питання лише в тому, щоб швидше звільнити окуповані села і містечка.

"Як тільки щось деокуповується, там відразу є представники влади, які на місцях розбираються в ситуації. Це індивідуально. Що стосується Снігурівки та Горохівської громади, ми вже готуємо призначення військової адміністрації і будемо подавати кандидатури, як тільки деокупується. Все триматимемо під контролем", - прокоментував голова ОВА.

Нагадаємо, у Снігурівці на Миколаївщині окупанти 15 квітня намагалися провести псевдовибори

Також раніше повідомлялося, що мешканці Снігурівки вийшли на мітинг проти приєднання регіону до Росії. Вони закликали земляків ігнорувати організований окупантами псевдореферендум.

 

 

 

 

This publication was produced with the financial support of the European Union. Its contents are the sole responsibility of DW Akademie/ MediaFit Programme for Southern and Eastern Ukraine Програма Медіафіт для Південної та Східної України and do not necessarily reflect the views of the European Union..

У центрі уваги