30.07.2022
16:12
0
890

В Києві рідні захисників «Азовсталі» провели акцію із закликом визнати Росію спонсором тероризму

У суботу, 30 липня, у Києві рідні захисників “Азовсталі” провели акцію з метою привернення уваги до вчорашньої атаки по колонії в Оленівці, де тримають українських полонених. Вони закликали визнати Росію країною-спонсором тероризму. 

Про це повідомляє Суспільне. 

В акції на Софійській площі взяли участь близько сотні людей. Дружини та близькі українських захисників просили владу звернути увагу на те, що російські окупанти чинять із полоненими українськими військовими.

Фото: Суспільне

Дружина командира полку “Азов” Дениса Прокопенка — Катерина — звернулася до усього цивілізованого світу, щоб визнати Росію країною-спонсором тероризму.

Катерина Прокопенко розчарована бездіяльністю ООН та Міжнародного комітету Червоного Хреста. Адже саме міжнародні організації запевнили, що життю та здоров‘ю українських захисників, які погодилися вийти із «Азовсталі», нічого не загрожує.

Як відомо, 29 липня пролунав вибух на території колишньої виправної колонії в смт Оленівка на тимчасово окупованій території Донецької області. За даними росіян, загинуло понад 50 українських захисників. За даними Офісу генпрокурора України, ​поранення дістали 130 людей.

У центрі уваги