У Миколаєві за 25 мільйонів збираються демонтувати частину багатоповерхівки, пошкодженої ракетними обстрілами

Багатоповерхівка по вулиці Крилова, 54

Одна з російських ракет частково зруйнувала багатоповерховий будинок на вулиці Крилова, 54 у Миколаєві. Місцева влада довго обдумувала, що робити з пошкодженим будинком і врешті-решт вирішили демонтувати декілька поверхів.

Про це повідомив заступник директора департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради Ігор Набатов, передає Nikcenter.

В департаменті житлово-комунального господарства замовили експертизу для пошуку варіантів відновлення багатоповерхівки в Миколаєві. Експерт відніс будинок на вулиці Крилова, 54 до третьої категорії руйнувань, що означає повний демонтаж багатоповерхівки.

Однак експерт запропонував варіант, який дозволяє зберегти шість поверхів будинку. Зокрема, пропонується зробити демонтаж з восьмого по десятий поверх з одночасним укріпленням стіни шостого поверху. Також над шостим поверхом відремонтують дах.

Жителі чотирьох поверхів будинку зможуть отримати житлові сертифікати, оскільки їхні квартири віднесені до третьої категорії руйнувань.

В департаменті житлово-комунального господарства озвучили ціни на майбутні роботи. Так, демонтаж 8-10 поверху та укріплення стіни 6-го поверху, на думку заступника директора, коштуватимуть майже 25 мільйонів гривень.

Настільки високу вартість робіт з демонтажу Ігор Набатов пояснив тим, що пошкоджена багатоповерхівка є панельним будинком, а панельні будинки не підлягають відновленню. Гроші на демонтаж планують взяти з резервного фонду бюджету Миколаєва.

Нагадаємо, журналісти Nikcenter розповідали, що у Миколаєві підряди з відновлення пошкоджених росіянами багатоповерхівок отримують фірми, які зривають терміни та завищують ціни. Зокрема, поза межами тендерної процедури департамент житлово-комунального господарства уклав договір про ремонт багатоповерхового будинку по вулиці Архітектора Старова 10-Б з компанією «Тавріямонолітбуд». Хоча, фірма не надала жодних документів про наявність персоналу та обладнання необхідних для проведення ремонтних робіт.

Раніше повідомлялося, що в Миколаєві переможець тендеру не встиг відремонтувати пошкоджену російськими снарядами багатоповерхівку. Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради оголошував тендер на ремонт багатоповерхового будинку в Інгульському районі. За результатами оголошеного тендеру в листопаді Миколаївська міська рада уклала договір з фірмою «Капітал житлобуд».

багатоповерхівка, відновлення інфраструктури, ворожі обстріли, миколаїв, Миколаївська міська рада

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER