Skip to main content

Організації, що працюють на іноземних грантах, отримали бронювання від мобілізації

Бронювання від мобілізації

Частина громадських організацій та товариств, які займаються дослідженнями виборів і працюють виключно за іноземні кошти, визнали критично важливими.

Про це стало відомо з сайту Кабінету Міністрів України, передає Nikcenter.

Усі працівники грантових організацій та товариств отримали бронювання від мобілізації. В переліку оприлюдненому Кабінетом Міністрів опинилися “Трансперенсі Інтернешнл Україна», Громадянська мережа «Опора», Всесвітня рада кредитних спілок та інші.

Зокрема, уряд затвердив новий порядок бронювання, який передбачає бронювання усіх виконавців грантових проєктів незалежно від спрямування їхньої діяльності. Переважна більшість організацій, що опинилися в переліку Кабінету Міністрів, займаються дослідженням громадської думки та аналізом виборчих процесів. Уряд визнав їх критично важливими.

Також бронювання отримали представництва донорських установ з Великої Британії, Німеччини та США.

Нагадаємо, Одеська обласна рада замість медиків вирішила забронювати охоронців. Під час останньої сесії обласної ради депутати висунули пропозицію забронювати від мобілізації працівників охоронних підприємств, прирівнявши їх до критичної інфраструктури. За документ проголосувала більшість депутатів.

Водночас за включення до переліку бронювання медиків швидкої допомоги та працівників аграрних підприємств депутати відмовилися голосувати.

Раніше повідомлялося, що у Миколаївській області підрядники-махінатори отримали бронювання від мобілізації. До переліку критично важливих для регіону увійшли 71 підприємство та установа. Переважну більшість у списку займають державні та комунальні установи.

Бронювання від Миколаївської ОВА отримали й 12 будівельних компаній. Серед них – підрядники, які працюють на об’єктах соціальної та критичної інфраструктури, і займаються ремонтом доріг. Проте, деякі будівельні фірми були помічені в корупційних скандалах.

Наприклад, договори на ремонт водогону підписали з компанією «Миколаївміськбуд», яку також включили до критично важливих підприємств. Хоча, аудитори висували вимоги про розірвання угоди з «Миколаївміськбуд» на 120 мільйонів гривень через суттєві порушення.

бронювання, зміни до закону, мобілізація, рішення уряду

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.