Більша частина миколаївців вважають органи місцевої влади корумпованими

Опитування миколаївців про місцеву владу

У Миколаєві провели опитування місцевих жителів щодо рівня корупції в органах місцевого самоврядування. Переважна більшість опитаних не задоволені роботою влади.

Про це стало відомо з соціологічного опитування групи «Рейтинг», передає Nikcenter.

За результатами дослідження суспільної думки 41% миколаївців вважають місцеву владу корумпованою. Окрім того, непрозорим місцеве самоврядування вважають 27%. Чверть опитаних жителів міста дотримуються думки, що влада в Миколаєві є некомпетентною та байдужою.

Серед миколаївців лише 13% вважають, що місцеве самоврядування є компетентним та відповідальним. Ефективність та прогресивність у міській владі побачили 10% опитаних. І лише 7% людей вважають органи влади прозорими.

Дещо позитивніші результати опитування жителів Миколаєва щодо перспектив і майбутнього України. Більшість висловилася за багатонадійне майбутнє країни, оскільки у половини миколаївців не змінилося місце роботи, а 38% не відчули змін фінансового положення.

Однак, безнадійним майбутнє України бачать 23% жителів, 9% миколаївців не знайшли, що відповісти на це питання. Попри воєнний стан та проблеми з економікою 41% опитаних все ж вважають, що справи в місті йдуть добре, проте трохи більший відсоток людей переконані, що справи в Миколаєві йдуть у неправильному напрямку. Ще рік тому відсоток тих, хто вірив у правильний розвиток міста був більшим і складав 44%.

Нагадаємо, у Миколаєві найбільш резонансними є справи про корупцію. В територіальному Управлінні ДБР Миколаєва підбили підсумок роботи за перше півріччя 2024 року. Найбільш гучними виявилися затримання місцевих держслужбовців на хабарях. Найрезонанснішою справою 2024 року стало затримання керівника Укртрансбезпеки Миколаєва

Раніше повідомлялося, що Україна наближається до країн з низьким рівнем корупційних практик. Національне агентство з питань запобігання корупції провело дослідження, скільки українців готові давати хабарі за вирішення тих чи інших питань. Результати вразили.

Зокрема, дослідження продемонструвало, що 60% українців не готові в жодному випадку використовувати корупційні практики. Хоча, декілька років більшість громадян відповідали, що так чи інакше вдавалися до корупції. Зниження рівня корупційних практик свідчить про те, що Україна поступово наближається до не корумпованих, безпечних та заможних країн.

корупція, миколаїв, Миколаївська міська рада, Миколаївська ОДА, опитування

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER