В“Антарес-Буд” заявили, що плитка в басейнах “Казки” відвалилася через неправильну експлуатацію і пообіцяли зробити ремонт власним коштом

У ТОВ “Антарес-Буд”, що лише три роки тому завершило будівельні роботи у дитячому містечку «Казка», обіцяють цього тижня розпочати ремонт басейнів, в яких відвалилася плитка. 

Про це повідомили у коментарі журналісту Nikcenter представники фірми.

Раніше журналісти показали, як виглядають нещодавно відремонтовані скандальним підрядником обʼєкти у дитячому містечку. Зокрема, у басейні потріскалася і відпала частина плитки, а також відпали літери, розміщені на кораблі. 

Виконавча директорка “Антарес-Буд” Юлія Філіппова запевняє, що причиною пошкоджень на об’єктах, відремонтованих три роки тому її фірмою, стали не неякісні матеріали чи недотримання вимог при виконанні робіт, а неправильна експлуатація басейнів.

“Такі водойми, коли вони робляться з такої плитки, потрібно експлуатувати. Тобто з будь-якої водойми, коли починається осінньо-зимовий період, треба прибирати воду і їх накривати, тому що коли трошки попадає вода від дощу, потім замерзає. Замерзла-відтаяла, замерзла-відтаяла – будь-яка плитка, будь-яка водойма буде приходити в негодний стан. За правильної експлуатації все буде виглядати як нове ще 10 років”, – заявила директорка «Антарес-Буд».

У фірмі запевняють, що виконують роботи через гарантійний договір.

“Все, що стосується корабля, його покраски, літер – це нас попросили. Це не входило в наші проектні роботи, ми просто робили від себе. Тому з літерами щось придумаємо. За це нам по проекту в актах виконаних робіт навіть на момент, коли ми робили ремонт, гроші не платили”, – розповіла Філіппова.

Такий вигляд має зараз басейн біля корабля “Буян” у дитячому містечку “Казка”

Ремонт басейну та корабля ТОВ «Антарес-Буд» розпочало у серпні 2017 року. Загальна вартість двох тендерів складала понад 2,5 млн грн. Завершили роботи лише у січні 2021 року, витративши, окрім запланованих коштів, ще понад 6,3 млн грн.

“Антарес-Буд” – одна з компаній, які найчастіше отримують великі будівельні бюджетні підряди у Миколаєві і до якості виконання яких регулярно виникають питання. Раніше журналісти Nikcenter у розслідуванні “Друзі підрядника” виявили, що часто на конкурсах суперником ТОВ “Антарес-Буд” стає підприємство “Південьбуд Миколаїв Лтд”, директором якої раніше був екс-депутат Миколаївської міськради та заступник начальника Державної фіскальної служби Миколаївської області Дмитро Прокофьєв. А серед керівників управління капітального будівництва, яке є одним з основних замовників фірми, були друзі директорки “Антарес-Буд” Юлії Філіппової.

закупівля, Казка, реконструкція, ремонтні роботи, тендер

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER