Антимонопольний комітет після звернення Nikcenter розпочав перевірку тендерної змови компанії сина ректора ЧНУ та його тещі

Антимонопольний комітет розглядатиме змову Тріботехніки

26 грудня Антимонопольний комітет розпочав розгляд справи за фактом порушення законодавства в торгах, що оголошувалися комунальним підприємством Миколаївської міської ради «Капітальне будівництво міста Миколаєва».

Про це повідомили в Південному міжобласному територіальному відділенні АМКУ, передає Nikcenter.

Комунальне підприємство проводило закупівлю робіт з будівництва навчальних приміщень для розвитку творчого потенціалу учнів з інклюзивною формою навчання Академії дитячої творчості. Учасниками торгів були науково-виробниче підприємство «Тріботехніка» та ФОП Наталія Овсянникова.

В Антимонопольному комітеті виявили порушення законодавства про захист економічної конкуренції, а саме факт можливої змови між підприємством «Тріботехніка» та підприємицею Овсянниковою. Тому, в АМКУ вирішили розпочати справу. Журналісти Nikcenter уважно стежитимуть за подальшим розвитком подій та повідомлятимуть про розвиток справи.

Вперше про змову компанії «Тріботехніка» та підприємиці Наталії Овсянникової під час участі в закупівлях розповіли журналісти Nikcenter в розслідуванні «Заробити на бюджеті». Як виявилося, підприємиця є тещею власника колективного науково-виробничого підприємства «Тріботехніка» Юрія Клименка – сина ректора ЧНУ ім. Петра Могили. Вона регулярно бере участь в тендерах з компаніями, що офіційно належать Клименку.

Так, у вересні 2020 року «Тріботехніка» та ФОП Овсянникова розіграли між собою бюджетне замовлення будівництва навчальних приміщень ліцею «Академія дитячої творчості». Перемогу та 5 мільйонів гривень тоді отримала фірма Клименка.

Документи, які подали обоє учасників для участі в торгах, ймовірно, були надруковані на одному і тому ж самому принтері, про що свідчили ідентичні плями на документах і на що вказали журналісти Nikcenter.

Натомість Юрій Клименко заперечував «співпрацю» зі своєю тещею і запропонував журналістам довести його вину в порушенні законодавства.

Нагадаємо, компанія «Тріботехніка» сина ректора ЧНУ отримала «тротуарний» підряд, попри змови на тендерах. Компанія сина ректора миколаївської «могилянки» Юрія Клименка у 2023 році отримала майже 2 млн грн на «тротуарних» підрядах у Миколаєві. Адміністрація Заводського району уклала один із контрактів з фірмою на наступний день після того, як АМКУ прийняв рішення про її притягнення до відповідальності через тендерні змови.

Раніше повідомлялося, що в АМКУ викрили на змові підприємство з Миколаївщини – фігуранта розслідування Nikcenter. Головним питанням була перевірка матеріалів про можливу змову між підприємствами КНВП «Тріботехніка» та ТОВ «МАБП «Тандем».

антимонопольний комітет, закупівля, порушення, тендер, Тріботехніка

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER