В Одесі ремонтуватимуть ще один театр за 7 мільйонів гривень

Одеський театр імені Василька

Департамент капітального будівництва та дорожнього господарства Одеської ОВА оголошував тендер на проведення реставрації академічного українського музично-драматичного театру ім.В.Василька. Перемогу в тендері отримала компанія «Строй-Еліт».

Про це стало відомо з системи електронних закупівель Prozorro, передає Nikcenter.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Строй-Еліт» за умовами договору отримає 7 мільйонів 716 тисяч гривень. Закупівля проходила без застосування електронної системи. Окрім того, в компанії не було конкурентів.

Варто додати, що це не перший тендер оголошений обласною державною адміністрацією, де перемогу отримала компанія «Строй-Еліт». Зокрема, у 2021 році департамент капітального будівництва вже оголошував закупівлю послуг реконструкції будівлі музично-драматичного театру.

Спочатку перемогу в тендері отримало товариство ТОВ “Строй Балтік Україна”. Компанія за майже 17 мільйонів гривень була готова взятися за ремонт театру. Однак в документації “Строй Балтік Україна” виявили порушення і перемогу віддали ТОВ «Строй Еліт».

Компанія уклала угоду з Департаментом капітального будівництва на 17 мільйонів гривень. Усі роботи планувалося завершити до 1 лютого 2022 року. Проте неодноразово терміни проведення ремонтних робіт продовжувалися додатковими угодами. Таким чином реставраційні роботи тривають і досі.

Варто додати, що Одеський музично-драматичний театр відкрили для відвідувачів лише у серпні 2021 року. Першою виставою на сцені оновленого театру стала п’єса «Серце навпіл».

У 2019 році ДСНС після перевірки встановили численні порушення норм пожежної безпеки в закладі. Через що театру не дозволяли працювати. Рік часу знадобився керівництву музично-драматичного театру, щоб усунути всі недоліки.

В липні 2020 року представники ДСНС провели повторну перевірку і підтвердили, що всі порушення усунуті та до роботи театру немає жодних зауважень.

Нагадаємо, в Одеській ОВА попри протести одеситів взялися ремонтувати театр за 30 мільйонів гривень. В обласній військовій адміністрації завершився тендер на реставрацію Одеського театру юного глядача.

Раніше повідомлялося, що Одеська міська рада відмовилася скасовувати скандальний тендер щодо ремонту Київського райсуду.  Бюджетна комісія запропонувала депутатам міської ради Одеси не фінансувати ремонт будівлі Київського районного суду.

Одеська ОВА, Одеські новини, реконструкція, тендер

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER