Ексголові Верховного Суду вчетверте зменшили розмір застави

Запобіжний захід Князєву

Колишній голова Верховного Суду Всеволод Князєв знову спробував оскаржити у Вищому антикорупційному суді запобіжний захід – тримання під вартою. Однак, наступні два місяці він проведе за ґратами.

Про це повідомили в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі, передає Nikcenter.

Вищий антикорупційний суд вирішив залишити Всеволода Князєва під вартою до 9 грудня 2023 року. Проте ексочільнику Верховного Суду в черговий раз зменшили розмір застави з 45 мільйонів до 35 мільйонів. Ще в травні розмір застави складав 107,3 мільйона гривень.

«У разі внесення визначеного розміру застави на підозрюваного буде покладено низку процесуальних обов’язків», – йдеться в повідомленні САП.

Водночас в Антикорупційній прокуратурі вже завершили слідство у справі, де головним фігурантом є Всеволод Князєв. Матеріали передали до суду.

Варто додати, нещодавно на голову Верховного Суду в Національному агентстві по боротьбі з корупцією склали протокол про притягнення Всеволода Князєва до адміністративної відповідальності за корупцію. В НАЗК дійшли висновку, що суддя порушив встановлені обмеження щодо отримання подарунків. Адже відповідно до вимог законодавства служителям Феміди заборонено приймати подарунки, якщо їхня вартість перевищує 2684 гривні.

Всеволод Князєв як подарунок отримав оренду елітної квартири у Печерському районі Києва. Її площа складала 133 квадратних метри. Цікаво, що за оренду квартири суддя сплачував щомісячно лише тисячу гривень. Ціна за орендоване житло була суттєво нижчою за мінімальну ринкову вартість.

Тому НАЗК склало на Всеволода Князєва протокол про адміністративне правопорушення за порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків. Наразі ексголова Верховного Суду має право подати свої пояснення на протокол і лише після цього його направлять до суду.

«НАЗК сподівається, що останні гучні затримання суддів, в тому числі Голови Верховного суду, призведуть до того, що всі рішення суддів під час здійснення правосуддя та поза межами виконання обов’язків під час війни та після перемоги України ухвалюватимуться ґрунтуючись на цінності доброчесності», – розповіли в НАЗК.

Нагадаємо, НАБУ завершило розслідування справи ексголови Верховного Суду. Голову Верховного Суду обвинувачують в отриманні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі.

Раніше повідомлялося, що колишньому голові Верховного Суду знову зменшили розмір застави. Ексголова Верховного Суду Всеволод Князєв декілька місяців перебуває під вартою з правом внесення застави. Однак розмір застави зменшується ледь не кожного місяця.

антикорупційний суд, Верховний Суд, запобіжний захід, Князєв, корупція

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER