У четвер на Миколаївщині виникли дві лісові пожежі
У четвер, 24 серпня, на Миколаївщині виникли дві пожежі на території лісових урочищ. Рятувальники просять людей бути уважними, адже вогонь у відкритій місцевості є особливо небезпечним.
Про це повідомили в ДСНС України, передає Nikcenter:
“Вранці загорівся листяний настил та суха трава в лісовому урочищі “Біла гора” Баштанського району. Пожежу загасили працівники лісового господарства на площі 8000 кв. м”.
Згодом рятувальники отримали повідомлення про пожежу хвойного настилу та сухої трави в Баловно-Матвіївському лісовому урочищі. Вогонь загасили на площі 1,6 га спільними зусиллями рятувальників, лісників та місцевого населення. Попередня причина полум’я— підпал.
Нагадаємо, від початку року в Миколаївській області горіло майже 50 га лісів. Загалом рятувальники зафіксували 36 лісових пожеж.
Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою