Оксамитовий сезон в Одесі під загрозою – ОК «Південь»

Оксамитовий сезон в Одесі

Місцева влада планує відкрити пляжі в Одеській області до оксамитового сезону. Однак зовсім інша думка з цього приводу у військового керівництва.

Новину повідомила представниця ОК «Південь» Наталія Гуменюк, передає Nikcenter.

Військове командування отримало запит від обласної адміністрації щодо можливих загроз у випадку відкриття пляжів Одещини. Наразі позиція оперативного командування не змінилася.

«Узбережжя Чорного моря — це все-таки лінія охорони та оборони, а також лінія надзвичайної небезпеки. Ми розуміємо, що російські кораблі знаходяться досить далеко від берегів, які контролюються Україною сьогодні, але абсолютно виключати імовірність висадки ворожого десанту не може ніхто», – зазначила Наталія Гуменюк.

У військового командування є інформація про додаткове мінування Чорного моря. Лише з початку року більше трьох десятків мін винесло на узбережжя Миколаївщини, Одещини та Херсонщини.

Нагадаємо, на одеських пляжах незабаром відкриють оксамитовий сезон. Якість води в Чорному морі вже стабілізувалась і відповідає санітарним нормам.

відкриття, мінна небезпека, Одеські новини, пляжі

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER