Проєкт реконструкції водоводу Дніпро-Миколаїв замовили улюбленій фірмі обласної адміністрації

 

Департамент містобудування, архітектури і капбудівництва Миколаївської ОВА без конкурсу обрав проєктанта реконструкції 1-ої нитки водоводу «Дніпро-Миколаїв». Майже 1,5 млн грн отримає ТОВ «Центральний проектний інститут міста Миколаєва».

Про це повідомляє Nikcenter з посиланням на інформацію в ProZorro.

Виконавця обрано без використання електронної системи, текст угоди в ProZorro відсутній. Виготовлена підрядником документація має бути готова до кінця 2023 року.

Нагадаємо, ще місяць тому прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив про плани забезпечення Миколаєва водою через річку Інгулець. З цією метою Кабмін ухвалив виділення 120 млн грн Держагентству водних ресурсів.

Але за кілька днів росіяни підірвали греблю Каховської ГЕС. Зокрема, це призвело до падіння рівня води в місці водозабору для водоводу Дніпро-Миколаїв. Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім повідомив про надання урядом 274 млн грн на ремонт станції водозабору.

Виконавець робіт з проектування – ТОВ «Центральний проектний інститут міста Миколаєва» – зареєстрований у лютому 2020 року. Однак доступ до великих державних замовлень фірма отримала лише у 2023 році. Департамент містобудування, архітектури і капбудівництва Миколаївської ОВА віддав їй кілька великих замовлень на розробку проєктно-кошторисної документації. Зокрема, «Центральний проектний інститут міста Миколаєва» має три підряди вартістю 4,5 млн грн на проєкти реконструкції ділянок водогону в місті. Також фірмі замовили документації капремонту Надбузького аграрного ліцею та обласного краєзнавчого музею.

Єдиним власником та директором ТОВ «Центральний проектний інститут міста Миколаєва» є Олександр Крикун. Він також є власником та керівником ще однієї фірми – ТОВ «Науково-технічний центр будівельних експертиз». Цікаво, що саме ця організація на замовлення департаменту містобудування, архітектури та капбудівництва виконує оцінку технічного стану насосної станції 1-ої нитки водоводу «Дніпро-Миколаїв». Цю закупівлю також провели без використання електронної системи.

Нагадаємо, 12 квітня виповнився рівно рік відтоді, як Миколаїв залишився без постачання питної води з Дніпра. Причиною відсутності водопостачання до обласного центру стали російські обстріли. Наразі водогін у місті заповнений технічною солоною водою з лиману та частково розбавлений водою з артезіанських свердловин.

відновлення інфраструктури, Миколаївводоканал


Андрій Попов

У журналістиці понад 20 років. Тематика: економіка, місцеве самоврядування, розвиток міста, ефективність використання публічних коштів.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER