У російського олігарха забрали недобудований траулер на заводі Новинського в Миколаєві

 

Риболовецький траулер «Бухта Соколовського» вартістю близько мільярда гривень, який знаходиться на колишньому Чорноморському заводі, що належить Вадиму Новинському, передано в управління АРМА. Слідство вважає, що судно належить наближеному до Кремля олігарху Олександру Верховському. 

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на Миколаївську обласну прокуратуру.

Слідчий суддя Центрального районного суду Миколаєва наклав арешт і передав траулер в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Риболовецький морозильний траулер «Бухта Соколовського» за документами належить ПАТ «Преображенська база тралового флоту». Але СБУ вважає, що це фіктивна оборудка для приховування фактичного власника – підсанкційного олігарха Олександра Верховського.

«Відомо, що олігарх входить до найближчого оточення Кремля і є одним з найбільших «донорів» війни проти України», – сказано в повідомленні прокуратури.

Судно знаходилося на території підприємства «Наваль Логістік», колишнього ЧСЗ. Нещодавно Мін’юст завадив намаганням Вадима Новинського приховати свої активи від санкцій, зокрема і компанію «Наваль Логістік».

Вартість судна складає близько одного мільярда гривень, за оцінкою фахівців Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. АРМА вже почало пошук ефективного управителя.

Раніше Центр розповів про найбільші активи російського та білоруського бізнесу на Миколаївщині.

Наваль Логістік, Новинський, російські олігархи


Андрій Попов

У журналістиці понад 20 років. Тематика: економіка, місцеве самоврядування, розвиток міста, ефективність використання публічних коштів.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт Нікцентру.


Copyright © 2012-2023. Центр журналістських розслідувань.