У Миколаївській області відкриють інститут помічника ветерана

У травні в Україні планують відкрити інститут помічника ветерана. Пілотний проєкт стартує в чотирьох областях України – у Миколаївській, Львівській, Вінницькій та Дніпропетровській.

Про це повідомила Генеральний директор Директорату стратегічного планування та євроінтеграції Мінветеранів Світлана Березіна під час прямого ефіру на телеканалі “Суспільне.Спротив”:

“Йдеться про консультування, організаційну роботу, представлення інтересів тощо. Простою мовою – це спрямування та допомога в отриманні довідок, допомога в тому, де і як пройти програми підвищення кваліфікації або, наприклад, отримати підтвердження сертифікатом наявних навичок, куди працевлаштуватись та багато інших послуг. Тобто всі питання, всі потреби, які виникатимуть у ветерана – повинні знаходити супровід і підтримку з боку такого помічника. Він відповідатиме за певну кількість ветеранів у громаді”.

До обов’язків помічника входитиме індивідуальний професійний супровід ветеранів у межах переходу від військової служби до цивільного життя.

Нагадаємо, 30 березня, уряд розширив програму безповоротних грантів єРобота, яка включатиме окремі напрями саме для ветеранського бізнесу. Тож тепер ветерани та члени їхніх родин зможуть отримати гранти на запуск власної справи в будь-якій сфері.

військова служба, допомога, миколаїв, пільги

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт Нікцентру.


Copyright © 2012-2023. Центр журналістських розслідувань.