Рух опору наближає звільнення Херсонщини від російських загарбників

Російські окупанти повністю провалили свої плани з захоплення України. Ворог даремно намагається втримати тимчасово окуповані території. Проте вищий командний склад окупаційних військ розуміє, що відступ неминучий.

Встановлено, що під час розробки бойових документів повномасштабного вторгнення російські загарбники ретельно проаналізували результати виборів до органів місцевого самоврядування в Україні в 2020 році. Ворог дійшов до висновку, що на Півдні України близько 65% населення “підтримує” проросійські політичні сили, а відтак російських солдатів будуть “радісно зустрічати” в південних областях. Російські загарбники планували фізично знищити всіх проукраїнських активістів та “блискавично” захопити Херсонську, Миколаївську та Одеську області. Але ворог не врахував важливий аспект – явка виборців була вкрай низькою. На окремих виборчих дільницях Півдня України явка не перевищувала навіть 23%. Тобто частка тих, хто “симпатизував” проросійським політикам, склала 65% від 23% жителів регіону, більшість – літні люди. Українці не чекали “російського визволення” та зустріли окупантів вогнем та спротивом.

В умовах тимчасової російської окупації місцеві жителі організували ефективну роботу руху опору. Одним із прикладів є робота місцевого жителя тимчасово окупованої території Херсонської області, який подбав про безпеку своїх рідних – забезпечив їх виїзд на українську підконтрольну територію та організував спостереження й передачу відомостей про ворога. Досвід проходження строкової військової служби в радянській армії забезпечив гарну обізнаність у номенклатурі російського важкого озброєння, систем протиповітряної оборони та радіоелектронної боротьби. За словами місцевих жителів, загарбники використовують зразки озброєння, розроблені за радянських часів, але сучасного виробництва. Українці добре знають усі характерні ознаки розміщення та роботи відповідної ворожої військової техніки. А налагоджена система передачі відомостей Силам оборони України забезпечує швидке та гарантоване ураження російських військових об’єктів.

Цими днями ворог намагається приховано відтягнути місця скупчення своїх сил (пункти забезпечення, польові склади) за межі населених пунктів, які знаходяться вздовж ріки Дніпро, особливо в Новій Каховці, побоюючись бути знищеним. Будь-яке скупчення російської військової техніки в межах досяжності української артилерії буде неминуче виявлено та знищено. Українські партизани працюють приховано та ведуть постійне спостереження за активністю ворога. Координати виявленої цілі одразу отримують українські захисники, а далі – працює ствольна або високоточна реактивна артилерія. Російські загарбники змушені відводити свою техніку подалі від населених пунктів. Ворог боїться, нервує та готується до нового “жесту доброї волі”. Всі українці на тимчасово окупованих територіях сприяють створенню сприятливих умов для звільнення тимчасово окупованих територій та наближення Перемоги України! Слава Україні!

звільнення Херсонщини, російські загарбники

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER