Росіяни змушують українців на окупованих територіях отримувати російські паспорти

На тимчасово окупованих територіях триває примусова паспортизація. Вже зараз залишити регіон без отримання “документа” майже неможливо.

Про це розповіли у Центрі національного спротиву:

“Без російського паспорта українцю на кожному блокпосту окупантів гарантована поглиблена перевірка, або взагалі затримання. Вільне пересування регіоном фактично заборонено. Водночас наявність ворожої макулатури у більшості випадків звільняє від подібних проблем. Відтак, залишити регіон з українським паспортом, виїжджаючи до РФ – майже неможливо. Виїзд до вільної України окупанти закрили ще минулого року”.

Наголошують, що фактично окупанти тримають місцевих мешканців як заручників і створюють такі умови – коли життя без паспорта РФ неможливе.

Додамо, херсонські пропагандистські медіа анонсували перехід в РФ до цифровізації військового обліку.

Згідно з оприлюдненими повідомленнями, повістки будуть вручатися за допомогою російського онлайн-порталу «Держпослуги.

Тобто, повістка буде просто розміщуватися у відповідному реєстрі і протягом семи днів після розміщення буде вважатися врученою. Якщо людина не з’являється у військкомат протягом 20 днів, вона вважатиметься такою, яка ухиляється від мобілізації.

окупація, паспорт Росії, російські загарбники

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER