В Кремлі підшукують наступника після видання ордеру на арешт Путіна – ГУР

Близьке оточення російського диктатора Володимира Путні стає все токсичнішим. Ситуація змінилася після рішення Міжнародного кримінального суду про арешт російського президента.

Про це повідомили в Головному управлінні розвідки в ефірі телемарафону, передає Центр журналістських розслідувань.

Зокрема, російські пропагандисти скасували ефір шоу, де мало обговорюватися рішення суду Гааги, адже росіяни могли побачити в цьому тривожні сигнали.

«Коло Путіна звужується, він стає все більш токсичним як для зовнішнього світу, так і всередині країни. Зокрема, у вежах Кремля все більше незадоволення від того, що відбувається. Все більш похмуре усвідомлення перспектив, а саме геополітичної катастрофи режиму Путіна», – зазначив представник ГУР Андрій Юсов.

Путіну активно шукають наступника, однак пошуком займається вже не президент.

Нагадаємо, диктатора Володимира Путіна, який розпочав війну в Україні, готуються притягнути до кримінальної відповідальності за воєнні злочини. Питання арешту президента Росії розглянула Палата досудового провадження ІІ Міжнародного кримінального суду.

ГУР, Кремль, наступник, путін, російський диктатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт Нікцентру.

Соцмережі

Copyright © 2012-2023. Центр журналістських розслідувань.