На окупованій частині Херсонщини Росія хоче створити фейкові «суди»

 

Ірина Паршина

Окупаційна влада Херсонської області оголосила про створення в регіоні так званих «судів».

Відповідне повідомлення розмістили медіа-ресурси, які контролюються російськими окупантами.

В повідомленні йдеться, що російська рада федерації схвалила пакет законів про створення федеральних судів загальної юрисдикції, арбітражних судів та військових судів в так званих «ДНР», «ЛНР», а також на окупованих Росією територіях Запорізької та Херсонської  областей.

Також затверджений порядок відбору кандидатів у склади «нових федеральних судів».

Окупанти запрошують в «нові суди» людей, які до повномасштабної російської агресії працювали суддями на окупованих територіях, тому числі і в Херсонській області. Повідомляється, що вони «матимуть переважне право на заміщення посад у створених судах, при цьому обов’язковою умовою буде набуття російського громадянства».

Відомо, що серед людей, які восени 2022 року виїхали з правобережної частини Херсонської області на лівобережну або в РФ, є люди, які в різний час працювали суддями. Але поки що невідомо про жоден факт прямого співробітництва когось з цих людей з окупантами.

Нагадаємо, херсонська зрадниця записала привітальне відео для Путіна на фоні зруйнованого і окупованого росіянами Маріуполя.

 

Окупація Херсонщини, суди


Ірина Паршина

У журналістиці із 2008 року. У Миколаївському центрі журналістських розслідувань працюю з 2015 року. Працювала у Херсоні як фотограф та фотокореспондент.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER