Росія готується до затяжної війни – розвідка

Росіяни планують довгу війну в Україні. Таких висновків дійшли в Головному управлінні розвідки. У ГУР вважають, що проведені Путіним заходи реорганізації економіки та військово-промислового комплексу рф свідчать про підготовку переведення росії на воєнний стан.

"Вони спрямовані на посилення потенціалу зс РФ та створення умов для проведення операцій, які були сплановані на самому початку війни, але невдало реалізовані російськими окупаційними військами", – йдеться у повідомленні.

У ГУР додали, що намагання країни-окупанта залучити всі військові ресурси на продовження війни в Україні і нещодавнє призначення начальника генерального штабу ЗС РФ Герасимова новим командувачем окупаційних військ свідчать не лише про військові невдачі Росії, а й про підготовку РФ до продовження широкомасштабної довготривалої війни.

Нагадаємо, Росія і надалі намагатиметься знищити інфраструктуру України. Держава-агресор проводить активну підготовку до завдання масованого ракетного удару. В середньому на підготовку нового обстрілу росіянам знадобиться до двох тижнів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт Нікцентру.

Соцмережі

Copyright © 2012-2023. Центр журналістських розслідувань.