Окупаційна влада Херсонщини хоче, щоб в області з’явилися постійно діючі військові бази рф

Заступник гауляйтера Херсонщини Володимира Сальдо колаборант Кирило Стремоусов розмріявся про російські військові бази в окупованій Херсонській області. Стремоусову, який знає про те, яка доля чекає на зрадників після перемоги України у війні, дуже хочеться, щоб у Херсоні "було як у Криму та Севастополі", пише сайт "Обозреватель".

Марить колаборант також про "перетворення Херсонщини на суб'єкт РФ". Своїми нездійсненними мріями Стремоусов поділився з пропагандистами з ТАРС.

Зраднику, як він зізнався у розмові з кремлівськими пропагандистами, дуже хочеться, щоб російські військові бази "постійно дислокувалися" у Херсонській області "після входження регіону до РФ". Певно, Стремоусов вірить, що вони зможуть захистити його від справедливої відплати за сприяння окупації українського регіону.

"Вони тут дислокуватимуться. Вони у будь-якому разі будуть розміщуватися, як у Севастополі, у Криму. Якщо ми станемо суб'єктом РФ, то як і в інших регіонах будуть військові частини", – сказав Стремоусов.

Мрії кремлівських пропагандистів та херсонських зрадників

Паралельно з цим Стремоусов клянчить у Кремля грошей для "інвестицій у суднобудівний завод", обґрунтовуючи свої апетити тим, що "місто заснувала Катерина ІІ". І займається самозаспокоєнням, розповідаючи після болючих ударів ЗСУ по Антонівському мосту та складах окупантів на Херсонщині, що "системи ППО в Херсонській області посилено, поставлено озброєння для перехоплення ракет систем Himars".

Нагадаємо, в окупантів немає технічної можливості знищувати снаряди американського РСЗВ Himars. Знищення ракети типу GMLRS для них – це щось із світу фантастики. У снаряда велика швидкість, він малопомітний на радарах. Імовірність того, що ракета буде перехоплена засобами ППО, що є у РФ, досить низька.

Підтвердженням цьому може бути той факт, що вже після заяви Стремоусова про "посилення ППО" російськими загарбниками у повітря знову злетіла їхня техніка та особовий склад у Херсоні.

Також нагадаємо, окупанти запросили до ремонту Антонівського мосту в Херсоні спеціалістів з Криму


Ірина Паршина

У журналістиці із 2008 року. У Миколаївському центрі журналістських розслідувань працюю з 2015 року. Працювала у Херсоні як фотограф та фотокореспондент.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER