28.12.2022
10:15

На Луганщині окупаційна влада примусово видає дітям російські паспорти - ОВА

На тимчасово окупованій території Луганської області російські загарбники примушують місцевих жителів оформляти російське громадянство дітям, шантажуючи звільненням з роботи чи позбавленням соцвиплат.

Про це повідомляє Луганська ОВА.

"У Кремлі поспішають примусово паспортизувати жителів окупованої Луганщини. Вже навіть набув чинності порядок подання заяви про визнання дитини, що мешкає на окупованій території та не досягла віку 14 років, громадянином РФ. Для цього одному з батьків обов’язково потрібно мати паспорт РФ", - йдеться в повідомленні.

За даними ОВА, люди, які не беруть паспорт Росії, відразу підпадають під скорочення на роботі, або їм відмовляють у соціальних виплатах. Часу на роздуми окупанти не залишають.

Тим часом росіяни не можуть впоратися із своїми ж військовими, які тікають з фронту. За інформацією ОВА, на фоні значних втрат загарбників на Луганщині зросла кількість випадків дезертирства російських військовослужбовців та залишення ними бойових позицій.

У зв’язку з цим російське військове керівництво збільшило кількість патрулів, які мають затримувати та повертати дезертирів до підрозділів.

27 грудня українські воїни відбили атаки окупантів в районах Площанки і Червонопопівки.

На Куп’янському напрямку росіяни обстріляли райони Новоселівського, Стельмахівки і Коломийчихи, а на Лиманському напрямку – Площанку і Діброву.

Нагадаємо, українські військові наближаються все ближче до Сватового Луганської області. Тим часом ворог вже вивіз з міста свою окупаційну "адміністрацію ЛНР".

 

У центрі уваги