07.12.2022
14:10

Добровільно служив окупантам: повідомлено про підозру в держзраді колишньому меру Снігурівки

Містечко Снігурівка на Миколаївщині поступово повертається до життя. Окрім відновлення інфраструктури правоохоронці працюють над викриттям колаборантів, які співпрацювали з  ворогом. Одним зі зрадників виявився мер Снігурівки.

Про це повідомили в Управлінні СБУ в Миколаївській області, передає Центр журналістських розслідувань.

Ексмер добровільно погодився співпрацювати з ворогом та обійняв посаду «заступника голови військово-цивільної адміністрації». До обов’язків колаборанта входила охорона важливих об’єктів економіки та забезпечення безпеки населення.

«Також зрадник займався організацією військового супроводу гуманітарних конвоїв та постачанням товарів на тимчасово окуповані території України», - йдеться в повідомленні СБУ.

За місцем проживання колишнього мера знайшли копію наказу про залучення до співпраці з окупантами, проросійські періодичні видання та інструкції як здобути громадянство Росії.

За колабораційну діяльність чиновнику заочно оголошено підозру. Наразі ексмер Снігурівки переховується на тимчасово окупованих територіях.

Нагадаємо, допомагала розквартировувати російських військових: на Миколаївщині затримали колаборантку. Служба безпеки України та ДБР продовжують викривати зрадників на звільнених територіях Миколаївщини та Херсонщини, які допомагали російським загарбникам.

У центрі уваги