02.12.2022
14:15

Українські консульства в шести країнах отримали закривавлені посилки – МЗС

Терор продовжується. Слідом за консульством України в Іспанії підозрілі пакунки надійшли в дипломатичні установи у Хорватії, Італії, Австрії, Нідерландах, Польщі та Угорщині.

Про це повідомив речник МЗС Олег Ніколенко, передає Центр журналістських розслідувань.

Пакунки, які отримали консульства, були просякнуті рідиною схожою на кров, а всередині знаходилися очі тварин. Наразі фахівці досліджують сенс послання. Натомість посольство України в США отримало копії критичної статті про Україну.

«Маємо підстави вважати, що відбувається добре спланована кампанія терору та залякування посольств і консульств України. Не маючи змоги зупинити Україну на дипломатичному фронті, нас намагаються залякати. Однак можу одразу сказати, що ці спроби марні. Ми й надалі ефективно працюватимемо на перемогу України», - наголосив Дмитро Кулеба.

Всі українські консульства та посольства переведені в режим посилених заходів безпеки. Україна співпрацює з правоохоронцями іноземних країн, щоб знайти винуватців та притягнути їх до відповідальності.

Нагадаємо, в Міноборони назвали причетних до вибухів в українському посольстві у Мадриді. 30 листопада поблизу посольства України в Мадриді пролунав вибух. В результаті одного працівника госпіталізували з пораненнями.

У центрі уваги