22.11.2022
16:15

Операція зі звільнення Кінбурнської коси триває, ЗСУ б'ють по пунктах противника - Гуменюк

У Миколаївській області триває операція зі звільнення Кінбурнської коси від російсько-окупаційних військ.

Про це повідомила керівник пресцентру Сил охорони та оборони ОК "Південь" Наталія Гуменюк в ефірі національного телемарафону.

"Найголовніше, що операція триває, і ми продовжуємо боротьбу з ворогом. Треба усвідомлювати, що передчасні повідомлення про звільнення, зникнення звідти ворога можуть суттєво нашкодити Миколаєву, який трошки видихнув у зв’язку з деокупацією великих площ і відсунення ворога на велику відстань. Але ця відстань може бути критичною і повернути обстріли", - зазначила Гуменюк.

Керівник пресцентру також додала, що на морі триває шторм і він не дозволяє добре закріпитися ворогу на Кінбурнській косі.

"Нам допомагає море. Ворог не може там закріпитися тому, що ЗСУ наносять ураження по пунктах противника. Коса не передбачає розташування великої кількості будівель, де можна закріпитися та втриматися. Дозволяємо шуміти тільки шторму, а всіх - дотримуватися тиші. Слід пам'ятати, що Кінбурнська коса поєднується з тимчасово окупованою частиною лівобережжя Херсонщини, і це дозволяє ворогу підтягувати резерви", - сказала Гуменюк.

Раніше голова Миколаївської ОВА Віталій Кім заявив, щр для повного звільнення території Миколаївщини від російських загарбників Збройним силам України залишилося деокупувати три населені пункти на Кінбурнській косі.

У центрі уваги