19.11.2022
15:15

Кобра, Джокер та Кілер: ДБР знайшла перелік зрадників, які служили в «поліції» Херсона

Окупанти так швидко тікали з Херсона, що не встигли знищити всі документи. Документація загарбників потрапила до рук українських правоохоронців. ДБР отримало повний перелік зрадників, які погодилися працювати у так званій «поліції» Херсона.

Про це повідомляє пресслужба ДБР, передає Центр журналістських розслідувань.

Зрадники, які перейшли на бік ворога, обрали собі досить цікаві позивні – Джокер, Дукаліс, Кілер, Кобра, Вано та інші.

«Виявлено «журнал принятия (сдачи) поста и проверки несения службы по охране здания Управления уголовного розыска ГУ МВД Херсонской области». Окремо знайдено повні списки з адресами, телефонами, званнями, позивними колаборантів-поліціантів», - розповіли в Бюро розслідувань.

Варто додати, що зрадник на позивний «Вано» разом з представниками окупаційної влади та військовими Росії брав участь в обшуках працівників української поліції. За спробу вислужитися перед російськими загарбниками Вано отримав звання майора та обійняв посаду заступника начальника відділу управління. Колаборанту заочно повідомлено підозру про державну зраду та оголошено в розшук.

Працівники ДБР продовжують працювати над виявленням зрадників і колаборантів в Херсоні.

Нагадаємо, ДБР розшукує на Миколаївщині поліцейського, який працював з колаборантами. В Миколаєві та Миколаївській області проводять стабілізаційні заходи, щоб виявити зрадників та прихильників «русского міра».

У центрі уваги