16.11.2022
11:12

Укренерго: після ракетного удару в семи регіонах відновили електропостачання, застосовуються аварійні відключення

Після масованого ракетного удару окупантів, що стався у вівторок, 15 листопада, у семи областях України відновлено енергопостачання. Водночас крім графіків відключень застосовуватимуться також аварійні відключення.

Про це повідомляє Укренерго.

"Сьогодні, 16 листопада, по всій Україні застосовуються графіки погодинних відключень, а також додатково – аварійні відключення", – йдеться в повідомленні.

В Укренерго зауважили, що масовані ракетні удари 15 листопада по енергетичній інфраструктурі та похолодання ще більше ускладнили ситуацію в енергосистемі.

Після обстрілів у вівторок живлення відновили у столиці та 7 областях: Івано-Франківській, Київській, Одеській, Рівненській, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській. На Львівщині енергопостачання відновили на 95%.

У Житомирській та Сумській областях продовжуються роботи з відновлення електропостачання.

Ще чотири області знаходяться частково без світла:

  • Волинська область - без електрики перебуває близько 45 тис споживачів;
  • Тернопільська область - Без електрики перебуває близько 90 тис споживачів;
  • Харківська область - Без електрики перебуває близько 90 тис споживачів;
  • Хмельницька область - Без електрики перебуває близько 105 тис споживачів. 

Раніше міністр внутрішніх справ Денис Монастирський повідомив, що внаслідок нового масованого російського ракетного удару по Україні, що стався у вівторок, 15 листопада, було завдано шкоди близько 30 об'єктам. На кожному з них працюють фахівці, вивчаючи наслідки та ушкодження. 

 

 

У центрі уваги