14.11.2022
18:31

Нова Зеландія направить додатково понад 60 військових для тренувань бійців ЗСУ

Нова Зеландія відправить ще 66 військовослужбовців до Британії для проведення навчань Збройних сил України.

Про це повідомляється на офіційному сайті Збройних сил Нової Зеландії.

"Професіоналізм, самовідданість і цілеспрямованість нашого персоналу визнали наші партнери, і вони продовжуватимуть працювати з метою вплинути на здатність України захищатися", - заявив командувач Об’єднаними силами Нової Зеландії контр-адмірал Джим Гілмор.

За його словами, Збройних сил країни продовжуватиме відігравати свою роль у міжнародних зусиллях із підтримки оборони України після вторгнення РФ. Піхотну навчальну групу чисельністю до 66 військовослужбовців Нової Зеландії відправлять до Британії навчання військовослужбовців Збройних сил України. Розгортання повинно завершитися до 31 липня 2023 року.

Як зазначається, 135 військовослужбовців Нової Зеландії вже направлені у Британію та Європу для підтримки ЗСУ. Дві піхотні навчальні групи повернуться до Нової Зеландії в грудні. Основна частина третьої піхотної навчальної групи буде розгорнута в січні, а навчання розпочне невдовзі після прибуття до Британії.

Нагадаємо, майже п'ять тисяч військовослужбовців Збройних сил України успішно завершили підготовку на полігонах у Великій Британії. 

 

У центрі уваги