05.11.2022
13:01

На Херсонщині окупанти створили філію одіозної "Юнармії"

Херсонщина стала останньою з тимчасово окупованих РФ територій України, де росіяни вирішили активно впливати на розуми дітей та підлітків, створивши підрозділ мілітарної організації "Юнармія". До неї запрошують місцевих мешканців віком від 8 до 18 років, з яких хочуть виростити заміну окупантам, пише сайт "Обозреватель".

Про це повідомляє телерадіокомпанія "Таврія", яка працює на окупантів. У херсонську "Юнармію" демонстративно прийняли першого члена, змусивши його зображати радість від цієї події.

Примітно, що хлопчик поводився перед камерами невпевнено, затинався, постійно вживав слово "напевно", а за кадром йому підказували, що треба говорити.

Після цього його та інших юнармійців змусили розгортати "прапор перемоги". Примітно, що це відбувалося в Генічеську, а не в Херсоні.

На Херсонщині створили ''Юнармію'': із дітей хочуть виростити заміну окупантам. Відео

Представник "Юнармії" заявив, що ця організація нібито дає дітям "путівку в життя" та виховує з них "героїв", а також "прищеплює правильні цінності".

Очолив херсонський регіональний штаб "Юнармії" колаборант Серафим Іванов, який раніше отримав посаду начальника відділу зв'язків із громадськістю та просування ТРК "Таврія".

"Враховуючи сьогоднішню обстановку в Херсонській області, а саме воєнний стан, перспективи у розвитку "Юнармії" тут колосальні. Це поле битв, це фронтова територія...Наші доблесні воїни ЗС РФ борються, захищаючи всіх нас, а юнармійці – це такі ж майбутні хлопці, патріоти", – видав він.

Нагадаєм, на Херсонщині колаборантка продала обладнання Новокахівської лікарні та втекла до Росії.

У центрі уваги