04.11.2022
12:59

На Херсонщині рибовод з окупаційного “міністерства” отримав підозру у колабораціонізмі

Підозру у колабораційній діяльності отримав місцевий мешканець, який погодився співпрацювати з представниками країни-агресора у тимчасово окупованому Херсоні, повідомляється в матеріалах СБУ.

Чоловік прийняв пропозицію від окупаційної влади очолити так званий «отдел аквакультуры Департамента рыболовства и аквакультуры Министерства сельского хозяйства Херсонской области» у незаконно створеному органі влади – «Министерстве сельского хозяйства Херсонськой области».

На посаді псевдоочільника він надає «дозвільні документи» від окупаційної влади для зайняття рибним промислом на території Херсонської області. Займається підбором кадрів для працевлаштування у незаконно створений орган. Готує відповідні положення та регламенти щодо його функціонування, у тому числі посадові інструкції працівників, за що отримує заробітну платню у російських рублях.

Наразі йому оголошено про підозру за ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність). Зраднику загрожує позбавлення волі строком до 10 років.

Заходи з викриття зловмисника проводили співробітники СБУ Херсонської області за процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури.

Нагадаємо, окупанти хочуть вивезти з Херсонщини в Росію сонячні електростанції.

У центрі уваги