04.11.2022
12:51

Розвідники розповіли, де окупанти можуть ховати іранські безпілотники та балістичні ракети

Україна має інформацію, що російські військові використовують територію Курської АЕС та пов’язаних з нею підприємств для зберігання та обслуговування ракет.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

"Упродовж останніх декількох тижнів до підземних ангарів підприємства "Курскатоменергоремонт" в районі селища іваніно курської області представники ЗС РФ завозили ракети до комплексів С-300. Також наприкінці жовтня помічено прибуття до цих ангарів декількох цивільних вантажівок на іранських автомобільних номерах з невідомим вантажем", - йдеться в повідомленні.

Як підкреслюють розвідники, не виключено, що зазначений об’єкт підвищеної небезпеки, який безпосередньо наближений до Курської АЕС (місто Курчатов), використовується російськими ЗС у військових цілях. А саме, для прихованого розміщення та обслуговування боєприпасів до ракетного озброєння та іранських БПЛА. Не виключається наявність у вказаних підземних сховищах іранських балістичних ракет.

"Наведена інформація має стати предметом ретельної перевірки з боку представників відповідних міжнародних організацій. В першу чергу – МАГАТЕ", - наголосили у ГУР.

Раніше керівник ГУР Кирило Буданов заявив, що Росія готова випробувати на Україні нове озброєння отримане від Ірану. Мова йде про балістичні ракети.

У центрі уваги