02.11.2022
12:50

Збитки від окупації ЗАЕС російськими військами становлять уже понад 28 млрд гривень - "Енергоатом"

За попередньою оцінкою, збитки від окупації Запорізької атомної електростанції росіянами наразі становлять вже 28,184 млрд грн.

Про це повідомляє НАЕК "Енергоатом".

"Фахівці ДП "НАЕК "Енергоатом" провели попередній аналіз наслідків окупації Запорізької АЕС та інших відокремлених підрозділів компанії, розташованих у місті Енергодар, руйнування та пошкодження будівель і споруд станції. За його результатами – вартість активів, які були знищені та пошкоджені, станом на 1 листопада 2022 року становить 28 184 млн грн, зокрема основних засобів – 27 804 млн грн",- йдеться у повідомленні.

Водночас зазначається, що остаточний розмір втрат і збитків, завданих Запорізькій АЕС Росією, буде визначений після деокупації станції та повної перевірки й інвентаризації всього майна.

Нагадаємо, лідери G7 засудили терор Росії на території Запорізької атомної електростанції. «Велика сімка» обурена знущаннями окупантів над персоналом станції.

Паніше повідомлялося, що для відправки на війну окупанти формують списки працівників ЗАЕС, які підписали контракт з «Росатомом». Працівникам Запорізької атомної електростанції загрожує мобілізація до російської армії.

У центрі уваги