29.10.2022
19:33

РФ призупиняє участь у зерновій угоді після "нападу" на кораблі в бухті Севастополя

Росія ухвалила рішення призупинити свою участь у зерновій угоді нібито через "напад на кораблі Чорноморського флоту".

Про це повідомили в Міноборони РФ, передають російські ЗМІ.

"З урахуванням проведеного 29 жовтня київським режимом за участю фахівців Великої Британії терористичного акту проти кораблів Чорноморського флоту та цивільних суден, задіяних у забезпеченні безпеки зернового коридору, російська сторона призупиняє участь у реалізації угод щодо вивезення сільськогосподарської продукції з українських портів", - йдеться в повідомленні відомства.

Раніше росіяни вже неодноразово погрожували вийти з зернової угоди. Наприклад, президент РФ Володимир Путін заявляв, що це може статися, якщо з'ясується, що нібито "для вибуху на Кримському мосту було використано зерновози".

Нагадаємо, радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив, що в Севастопольській бухті в анексованому Криму вибухнули чотири військові кораблі чорноморського флоту Росії.

В Оперативному командуванні "Південь" не мають підтвердження інформації про знищення трьох кораблів-носіїв ракет "Калібр" у Севастопольській бухті вночі і вранці в суботу, але припускають, що причиною вибухів могли стати невдалі запуски російськими окупантами ракет протиповітряної оборони.

 

У центрі уваги