29.10.2022
15:31

В ОК "Південь" назвали ймовірну причину вибухів у бухті Севастополя

В Оперативному командуванні "Південь" не мають підтвердження інформації про знищення трьох кораблів-носіїв ракет "Калібр" у Севастопольській бухті вночі і вранці в суботу, але припускають, що причиною вибухів могли стати невдалі запуски російськими окупантами ракет протиповітряної оборони.

Про це в ефірі національного телемарафону сказала керівник об'єднаного пресцентру Сил оборони Оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк.

"Зараз офіційного підтвердження немає... невдалий запуск ракет протиповітряної оборони цілком може бути такою причиною, а офіційну інформацію ми отримаємо пізніше", - заявила вона.

Водночас ватажок окупаційної адміністрації Севастополя Михайло Развожаєв заявив про атаку літальних і надводних безпілотників по об'єктах військової інфраструктури в акваторії Севастопольської бухти, назвав її "наймасовішою" і повідомив про посилену роботу ППО.

"Всі апарати знищені - тому спостерігалися вибухи... суттєва, масована атака. Флоту вдалося впоратися з ними", - сказав він.

Раніше радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив, що в Севастопольській бухті в анексованому Криму вибухнули чотири військові кораблі чорноморського флоту Росії.

У центрі уваги