25.10.2022
17:30

Вступили до лав "народної міліції" під час окупації Ізюму: на Харківщині затримали двох чоловіків

У Харківській області затримано двох чоловіків, які працювали в так званій "Народній міліції міста Ізюм" під час окупації.

Про це повідомляє Офіс генпрокурора.

"На деокупованій території Харківщини затримано двох чоловіків, які працювали у так званій "Народній міліції м. Ізюм", - йдеться в повідомленні.

За даними слідства, під час окупації Ізюма місцевий житель погодився на пропозицію російських військових і обійняв посаду в "міліції" під керівництвом військ РФ. Він став "поліцейським патрульно-постової служби" у так званій "Народній міліції Ізюма".

Інший підозрюваний також погодився співпрацювати з окупантами та став "водієм чергової частини". Він возив псевдополіцейських на необхідні адреси, а також ремонтував службові автомобілі.

Правоохоронці затримали їх 24 жовтня у Харківській області. При процесуальному керівництві Харківської обласної прокуратури двом громадянам повідомлено про підозру в колабораційній діяльності.

Нагадаємо, на Харківщині правоохоронці затримали поплічника загарбників, який під час окупації Ізюма займав керівну посаду у псевдополіції.

У центрі уваги