19.10.2022
19:45

Санкції проти Ірану за удари дронами-камікадзе по Україні вже затвердили посли ЄС

Посли країн-членів Європейського Cоюзу у середу, 19 жовтня, схвалили санкції проти Ірану за його допомогу Росії у війні проти України, а саме за постачання агресору дронів-камікадзе "Shahed".

Про це стало відомо агентству "Інтерфакс-Україна" від європейського дипломата.

"Санкції були схвалені стосовно трьох осіб та компанії-виробника дронів", - сказав він.

Відповідно до документа, що є у розпорядженні агентства, під санкції потрапили: Shahed Aviation Industries - компанія, відповідальна за проєктування та розробку іранського БПЛА "Shahed". 

"Секретна серія дронів була поставлена ​​Російської Федерації і використовується в агресивній війні проти України. Отже, Shahed Aviation Industries відповідає за підтримку уряду Російської Федерації, винної в анексії Криму та дестабілізації України", - йдеться у документі.

У список також увійшли начальник штабу Збройних сил Ірану генерал-майор Мохаммад Хоссейн Багері, командувач Аерокосмічного корпусу гвардії ісламської революції Саєд Агаджані та Ходжатола Гореїші, який відповідає за логістику в іранському міністерстві оборони.

Нагадаємо, вдень 19 жовтня українська протиповітряна оборона збила 8 дронів. А протягом місяця українські Повітряні сили ліквідували 223 іранські дрони.

У центрі уваги