14.10.2022
18:10

На півдні україніські військові збили вже 116 іранських дронів-камікадзе - Гуменюк

Збройні сили України на південній ділянці фронту мають здобуток у 116 збитих дронів проти 34 влучань.

Про це в ефірі національного телемарафону повідомила керівниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

"На півдні так само спекотно. Незважаючи на те, що вже осінь, але у нас на фронті гаряче. І гаряче ми завдаємо в більшості випадків ворогу. В той час як вони намагаються все ж таки атакувати нас. В тому числі з використанням дронів-камікадзе, шість із яких цієї ночі ми знищили на Миколаївському напрямку", - сказала Гуменюк.

Вона додала, що українські воїни вчаться їх збивати, і результати досить переконливі у цій зоні відповідальності.

"Ми вже маємо здобуток: 116 збитих дронів проти 34 влучань. До того ж ці влучання не завжди були результативними. Часто це просто були попадання на зрізі води або у береговій лінії, тобто без ушкоджень. Тому не такий страшний той дрон, як його малюють", - додала Гуменюк.

Вона також прокоментувала певну активність ДРГ ворога на південному напрямку.

"Диверсійно-розвідувальні групи – це скоріш спроби ворога відзвітувати перед своїм військово-політичним керівництвом, що вони хоч щось намагаються зробити. Трапляється, що ДРГ намагаються виявити, куди спрямовувати свої зусилля для того, щоб сповістити про готовність здатися в полон", - розповіла Гуменюк.

Раніше міністр оборони Олексій Резніков заявив, що російська армія має ще в арсеналі близько 300 іранських дронів-камікадзе Shahed-136, якими вона б'є по Україні. Росія намагається купити ще декілька тисяч таких безпілотників.

У центрі уваги