14.10.2022
16:52

"Часткова" мобілізація в Росії завершиться впродовж двох тижнів - Путін

"Часткова" мобілізація в Російській Федерації завершиться найближчими тижнями - з 21 вересня вже мобілізували нібито 222 тисячі росіян. 

Про це під час пресконференції 14 жовтня в казахстанській Астані заявив президент РФ Володимир Путін, передає "Українська правда".

"Зараз у військах-формувальниках 222 тисячі людей мобілізовано із 300 тисяч. Думаю, що протягом двох тижнів всі мобілізаційні заходи будуть завершені", - сказав Путін.

При цьому президент Росії заявив, що Міноборони спочатку передбачало нібито меншу цифру – не 300 тисяч осіб – зібрати шляхом "часткової мобілізації".

За словами Путіна, часткова мобілізація в РФ завершується, а загальна мобілізація не планується.

"Нічого додатково не планується. Жодних пропозицій від Міноборони з цього приводу не надходило, і в найближчому майбутньому я щось не бачу необхідності", – заявив він.

Путін також заявив, що "бєстолковщина" з мобілізацією пов'язана зі старими формами обліку. Інформаційна база вже оновлюється, сказав він.

Раніше повідомлялося, що самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко вирішив провести на приховану мобілізацію. 

У центрі уваги