11.10.2022
19:58

Режим Путіна втратив свій шанс на переговори - МЗС України

Міністерство закордонних справ України відповіло очільнику російського МЗС Сергію Лаврову. Той в інтерв‘ю на «Россия 1» сказав, що не виключає, що президент України Володимир Зеленський передумає і погодиться на переговори з Кремлем

Речник МЗС України Олег Ніколенко сказав, що так Лавров демонструє безпорадність російської дипломатії.

"Ставши нерукоподаваним за кордоном, главі МЗС РФ не залишилося нічого, окрім як відпрацьовувати роль пропагандиста для внутрішнього споживача. Зі всього сказаного в інтерв’ю на реагування заслуговують лише чергові випади на адресу Президента України. Як не намагається російська верхівка, а зламати волю українського лідера не може. Біситься від своєї слабкості, тому і поширює нісенітниці про «вказівки» із Вашингтона та Лондона".

За словами Ніколенка, режим Путіна втратив свій шанс на переговори. Адже з терористами переговори не ведуть.

"Це загальна світова практика. Як вже зазначав Володимир Зеленський, Україна вестиме перемовини з Росією за іншого російського президента, а також очевидно - іншого міністра закордонних справ".

Ніколенко також наголосив, що на Лаврова чекає попереду іще багато інтерв‘ю - в Гаазі, Бучі, Маріуполі або в іншому місті, яке буде визначене як місце проведення трибуналу над російськими воєнними злочинцями.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський звернувся до учасників позачергової зустрічі G7. Він сказав, що Путін хоче змусити світ здатися, тому продовжує свої терористичні акти.

У центрі уваги