10.10.2022
16:52

У Києві та чотирьох областях запровадили графік аварійного відключеня електропостачання

У Києві та Київській області, Черкаській, Чернігівській областях, а також у Житомирі введений графік аварійного відключення споживачів від енергопостачання.

Про це повідомляє НЕК "Укренерго".

"Сьогодні у зв’язку із пошкодженням ракетними обстрілами магістральних електромереж Київського регіону НЕК "Укренерго" ввело графік аварійних відключень споживачів у Києві, Чернігові, Черкасах та областях, а також Житомирі", - йдеться у повідомленні.

Компанія закликає мешканців Київщини та регіонів, де зараз діє графік аварійних відключень, добровільно зменшити споживання електроенергії у вечірні години – з 17:00 до 22:00.

"Рекомендуємо вмикати потужні побутові електроприлади, такі як пральні машини, бойлери, кондиціонери тощо, лише вночі, коли рівень споживання в енергосистемі найнижчий",- зазначається у повідомленні.

Укренерго наголошує, що відновлювальні роботи, які проводяться для поновлення нормального живлення Києва та області, будуть виконані у найкоротший термін.

Раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що 10 жовтня внаслідок масованих ударів росйських військ по території України було пошкоджено 11 важливих об'єктів інфраструктури.

У центрі уваги