08.10.2022
13:30

Путін має намір укласти "нову велику угоду" з Заходом - радник Ердогана

Президент Росії Володимир Путін планує укласти "нову велику угоду" із Заходом. Вона нібито частково стосуватиметься України.

Про це заявив радник президента Туреччини Ібрагім Калін, передає CNN.

"Як ми вважаємо, Путін хоче мати нову велику угоду, нову угоду із Заходом. Вона частково стосується й України, безсумнівно", - заявив він.

Калін зазначив, що угода нібито матиме глобальний характер і буде спрямована на врегулювання питань між Росією та Заходом.

За його словами, угода повинна замінити кладені наприкінці "холодної війни" домовленості, оскільки ті вже не відповідають реальності.

При цьому радник турецького президента вважає, що переговори між Україною та Росією можуть поновитися у майбутньому попри те, що Володимир Зеленський затвердив офіційну відмову від переговорів з Володимиром Путіним.

"Питання в тому, коли саме ми до цього повернемося і скільки шкоди буде до того часу завдано?" - заявив Калін.

Нагадаємо, Україна не буде вести переговори з президентом Росії Володимиром Путіним. Президент України Володимир Зеленський вже підписав відповідний указ.

Таким чином Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 вересня 2022 року "Щодо дій України у відповідь на спробу Російської Федерації анексувати території нашої держави, з метою гарантування безпеки євроатлантичного простору, України та відновлення її територіальної цілісності".

У центрі уваги