25.09.2022
19:33

У Росії пожежі у військкоматах

Сьогодні, 25 вересня, у трьох російських регіонах спалахнули пожежі у будівлях військових комісаріатів. Йдеться про Калінінгралську, Ленінградську області, а також Мордовію.

Про це пише Українська Правда.

"У місті Кіровськ Ленінградської області підпалили військкомат, підвісивши на віконну решітку каністру з пальним. Як повідомляє 47news, о пів на п'яту ранку невідомий у Кіровську просвердлив отвір у вікні одного з кабінетів військкомату і вставив у нього шланг, який поступово подавав пальне з каністри, підвішеної до решітки на вікні. Загорівся кабінет площею близько десяти квадратних метрів, пожежу загасив нічний сторож", - йдеться у повідомленні.

Крім того, у Черняховську в Калінінградській області у військкомат кинули "коктейль Молотова".

Від нього загорілася стіна будівлі, площа пожежі становила півтора метра, але її загасили чергові. Палія затримали.

"Також у ніч на неділю загорівся військкомат у місті Рузаївка в Мордовії після того, як у вікно будівлі кинули два "коктейлі Молотова", - пише видання.

Ще одна пожежа виникла у будівлі адміністрації під Гатчиною в Ленінградській області. У неї теж кинули "коктейлі Молотова". Площа пожежі склала 50 квадратних метрів, постраждалих немає.

Нагадаємо, часткова мобілізація у Росії триває вже кілька днів. Відомо, що військові комісаріати, аби виконати план, працюють цілодобово.

У центрі уваги