25.09.2022
18:52

Російські військкомати працюють цілодобово

Часткова мобілізація у Росії триває вже кілька днів. Відомо, що військові комісаріати, аби виконати план, працюють цілодобово.

Про це розповіли у Генштабі ЗСУ.

"У зв’язку із частковою мобілізацією, оголошеною російським військово-політичним керівництвом, з 22 вересня військові комісаріати російської федерації працюють у цілодобовому режимі. Особам, які намагаються ухилитися від мобілізації погрожують кримінальною відповідальністю".

У місті Севастополь тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим, чоловікам призовного віку вручено близько однієї тисячі повісток. Представники окупаційних військ запевняють мобілізований особовий склад, що їхня служба буде проходити на тимчасово захопленій території Херсонської області до закінчення терміну так званої “спеціальної операції”.

"Командування російських окупаційних військ новоприбулих за мобілізацією військовослужбовців без підготовки направляє на доукомплектування підрозділів, що зазнали втрат, безпосередньо на лінію зіткнення. Це значно впливає на зниження рівня морально-психологічного стану військовослужбовців противника та якість виконання ними обов’язків", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Дагестані місцеві мешканці вийшли на протест проти часткової мобілізації, яку 21 вересня оголосив президент Росії Володимир Путін. Поліція намагається придушувати повстання, уже було чутно постріли.

У центрі уваги